Fudbaleri Arsenala neočekivano si izgubili na svom terenu od ekipe Aston Vile sa 2:0, i tako “prosuli“ važne bodove u borbi za titulu koju čekaju od sezone 2003/2004.

ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ?! Након Ливерпула и Арсенал шокантно изгубио, редси и тобџије посустају у борби за титулу

Arsenal nije uspeo da savlada ekipu Aston Vile na svom terenu, i tako su prepustili lidersku poziciju Mančester sitiju.

Tekst potpisa

Imale su “tobdžije“ dosta šansi na ovom meču, ali spektakularni Emilijano Martinez je sve to neutralizovao.

Kazna za mnogobrojne neiskorišćene šanse stigla je u 84. minutu kada je Leon Bejli šokirao sve navijače Arsenala.

Nedugo zatim, tačnije samo tri minuta kasnije prednost gostiju je duplirao Oli Votkins.

Trenutno je vodeći Mančester siti sa 73 boda, Arsenal je drugi sa 71 koliko ima i trećeplasirani Liverpul.

BONUS SADRŽAJ

Knjiga o našem asu koja je izazvala veliku pažnju nosi naziv „Novak, pariske priče„. Prođite uz Novaka sve njegove emotivne trenutke u upoznajte ga u jednom potpuno drugom svetlu. Na 320 stranica, ilustrovanih do sada neviđenim fotografijama, predstavljen je život slavnog tenisera.

Kliknite OVDE i poručite još danas ovo remek-delo koje će vas odvesti na najslavnije teniske terene.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

PARTIZAN IMA RECEPT ZA TITULU! Čukarički može do četvrtog mesta

FUDBALERI Partizana gostuju Čukaričkom u poslednjem kolju regularnog dela Superlige Srbije. Utakmica je na programu od 19 časova i 45 minuta na Banovom brdu.

14. 04. 2024. u 08:15

SRBIJA JE ZGROŽENA! Brutalna tuča navijača, građani na ulici ostali zapanjeni šta se dešava oko njih (UZNEMIRUJUĆI VIDEO SNIMAK)