Fudbalski reprezentativac Srbije Matija Nastasi igra prilino zapaeno za Majorku, a u centru panje bio je u poslednjim trenucima subotnjeg prvenstvenog gostovanja Alavesu.

:                ()

Benavides je u 76. minutu golom doneo prednost domainu, ali je Nastasi na kraju postao junak Majorke.

Igrao se 88. minut kada je lopta „kruila“ oko gola Alavesa, a im je pala pred srpskog fudbalera, on je znao kako da je smesti u mreu:

Time je Matija Nastasi doneo bod gostima – me je zavren rezultatom 1:1, koji je on i postavio.

Matija Nastasi slavi gol za Majorku na gostovanju Alavesu / Foto: Printskrin/Arena sport

Usled njegovog preciznog uta, Alaves propustio priliku da se bodovno odvoji od 13-plasiranog Viljareala, koji takoe ima 29 bodova posle 26 utakmica.

Sa druge strane, Majorka je i dalje 16. na tabeli, sa 24, koliko ima i Sevilja. Iza njih je u „bezbednoj zoni“ jo samo Selta (20 bodova) a da je iznad crte koja razdvaja ekipe koje ostaju i koje ispadaju u nii rang takmienja.