Fudbaleri Sevilje trijumfovali su na teškom gostovanju ekipi Las Palmasa sa 2:0 u okviru 31. kola La lige.

СЕВИЉА СЛАВИЛА, ГУДЕЉ НАМЕСТИО ГОЛ: Србин асистен на Канарским острвима! (ВИДЕО)

Sevilja je do vođstva došla u 43. minutu kada je Gudelj uputio fantastičan centaršut, a mrežu je posle udarca glavom pogodio En-Nesiri.

Do kraja gostujuća ekipa je postigla i drugi pogodak u nadoknadi vremena, tačnije 92. minutu preko Lukebakija.

Nakon ovog duela Sevilja zauzima 13. poziciju sa 34 boda, dok je Las Palmas 12. sa tri boda više.

BONUS VIDEO: ERUPCIJA ODUŠEVLjENjA: Ovako je Katai dao gol za Zvezdu protiv Radnika

BONUS SADRŽAJ

Knjiga o našem asu koja je izazvala veliku pažnju nosi naziv „Novak, pariske priče„. Prođite uz Novaka sve njegove emotivne trenutke u upoznajte ga u jednom potpuno drugom svetlu. Na 320 stranica, ilustrovanih do sada neviđenim fotografijama, predstavljen je život slavnog tenisera.

Kliknite OVDE i poručite još danas ovo remek-delo koje će vas odvesti na najslavnije teniske terene.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

PARTIZAN IMA RECEPT ZA TITULU! Čukarički može do četvrtog mesta

FUDBALERI Partizana gostuju Čukaričkom u poslednjem kolju regularnog dela Superlige Srbije. Utakmica je na programu od 19 časova i 45 minuta na Banovom brdu.

14. 04. 2024. u 08:15

SRBIJA JE ZGROŽENA! Brutalna tuča navijača, građani na ulici ostali zapanjeni šta se dešava oko njih (UZNEMIRUJUĆI VIDEO SNIMAK)