Zlata Petrović otkrila koliko novca troši na garderobu i kozmetiku.
Zlata Petrović ne krije da voli skromniji način života. Iako ima dovoljno novca da sebi priušti luksuzan nakit, pevačica radije bira da kupuje jeftinije komade, čak i kod kineskih prodavaca.
– Sa malo novca mogu divno da živim. U kineskoj prodavnici kupujem minđušice i to me čini srećnom. Svaka žena može lepo da se obuče sa malo novca, a ja kupujem i kozmetiku koja košta između 300 i 500 dinara. Čak ne idem ni kod kozmetičara jer nemam potrebu – rekla je ona jednom prilikom za „Grand“, pa dodala:
Foto: Aleksandar Jovanović Cile
– Zamislite da odem na botoks s ovim mojim obrazima, kako bih izgledala? To ne bi bilo dobro! Meni to ne prija, inače bih razmislila o tome, ali nemam problema s borama. Nikada nisam imala nijednu intervenciju. Samo radim na svom samopouzdanju. Ja sam mala i dinamitna žena, tako bih se opisala.
Inače, pevačica se ne opterećuje brendovima i istakla je da može da se obuče za manje od 1.000 dinara.
Takođe, otkrila je da s godinama sve više teži mirnijem životu, poput onog na selu koji je imala u detinjstvu, želeći svima da prenese lepe uspomene iz svoje mladosti.