Zadrugarka Anđela Đuričić nepresušna je tema za komentarisanje nekadašnjoj učesnici rijaliti šou-programa “Zadruga” – Tari Simov.

– Ja ne pamtim da je neko ovako ružno radio nekome, ovo što se desilo je sramno. Meni je Anđele žao, ja sam bila neko ko je to radio, ali ona je surovo komentarisala učesnice koje su bile ljubavnice. Ja stalno gledam onaj klip gdje ona meni govori kako se sve nosi iz kuće, a sada mene zanima šta ona nosi iz kuće, udiše prdeže, miriše noge – istakla je Tara.

Simov je dodala da postoje velike razlike između Đuričićeve i nje, iako je i ona sama pred kamerama ovog TV formata svojevremeno imala aferu sa oženjenim muškarcem – reperom Nenadom Aleksićem Ša, koji je u to doba bio u braku sa Ivanom Aleksić.

-Oni nas upoređuju, ali ja nikada nisam vrijeđala suprugu tog tadašnjeg momka, a ona je to radila. To nije lijepo – podvukla je nekadašnja zadrugarka.

(Insist/pulsonline.rs)

Originalni tekst