Fudbaleri Radničkog 1923 i Železničara iz Pančeva otvorili su ovogodišnje izdanje Superlige Srbije, a meč je bio više nego vredan čekanja. Pobedili su gosti iz Pančeva rezultatom 2:3 nakon veoma uzbudljive fudbalske predstave.

СВЕ ПРШТАЛО ОД ГОЛОВА! Раднички и Железничар одиграли сјајан меч у Лесковцу!

Meč se zbog radova u Kragujevcu igrao u Leskovcu na stadionu Dubočice, a domaćin se od stara nije dobro provodio u privremenom domu.

Naime, nakon 45 minuta igre viđeono je čak četiri pogotka, a prva dva završila su upravo u mreži Kragujevčana.

*3000 NA RAČUNU U ROKU OD 24H*
–>KLIKNI OVDE–

Na prvi gol u novoj sezoni čekalo se svega tri minuta, kada je precizan bio Branislav Knežević.

Na 2:0 povisio je Dario Grgić u 15. minutu, da bi autogolom Nikole Jovanovića u 29. minutu, Kragujevčani ponovo uhvatili priključak.

Na 3:1 povisio je Lazar Romanić u trećem minutu nadoknade prvog dela.

Bolje je Radnički otvorio drugo poluvreme, te u 56. minutu smanjuju „domaći“ na 3:2, Besim Šerbečić je uputio udarac, Matija Mitrović je zakačio loptu, te je ona završila u mreži Železničara.

Upravo tim rezultatom završen je uvodni meč nove sezone Superlige Srbije.

BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez