PRAVO niotkuda pojavila se vest da Crvena zvezda hoće Dušana Tadića.

ШТА КАЖЕ ДУШАН ТАДИЋ? Црвена звезда звала легендарног фудбалера, а он...

Foto: Profimedia

Došli su na ideju u redovima šampiona Srbije da angažuju Tadića posle rastanka bivšeg kapitena orlova sa Fenerbahčeom, ali to je nemoguća misija.

Vest o Zvezdinom početku pregovora sa Tadićem donosi „Mocartsport“, a prema saznanjima Sport kluba iz izvora bliskih iskusnom vezisti njega ne zanima dolazak na Marakanu.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
–> BONUS KAKAV STE ŽELELI —

Ako se ikada bude vraćao u srpski fudbal kao igrač, što su male šanse, biće to u dresu Vojvodine ili eventualno TSC-a. Crvena zvezda nije opcija.

Tadić, pre svega, namerava da i dalje igra u inostranstvu i nema dileme da će tako i biti. Opcija je povratak u Ajaks, takođe i Saudijska Arabija.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
–> BONUS KAKAV STE ŽELELI —

Oseća se 36-godišnji vezista jako dobro i spremno za fudbal na vrhunskom nivou, rešen je da dođe do još jednog jakog ugovora u inostranstvu, posle dve sezone u Fenerbahčeu.

Preporučujemo

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Originalni tekst