Fudbaleri Crvene zvezde igraće ove sezone grupnu fazu Lige šampiona, a mesec dana pred start najboljeg evropskog takmičenja treninzima se vratio Aleksandar Katai.

FOTO: M. Vukadinović
Veznjak je imao problema sa leđima, pa je propustio start sezone, ali je u utorak nesmetano odradio trening sa prvotimcima.
Pitanje je da li će Katai zaigrati u subotu protiv subotičkog Spartaka, ali imajući u vidu njegov govor tela na treningu vrlo je moguće da se to desi.
Popularni Magiko je ovog leta imao ponude iz Turske i Saudijske Arabije, ali je Zvezda odlučila da ga zadrži.

FOTO: FK Crvena zvezda
BONUS SADRŽAJ
Da li ste znali da je Novak Đoković u svojoj knjizi izneo plan kako da za samo četrnaest dana transformišete i telo i život? Uz nedeljni jelovnik, korisne savete za poboljšanje varenja i izvrsne recepte koji se lako pripremaju, lako ćete se osloboditi viška kilograma i poboljšati zdravlje. Novak vam otkriva i lake vežbe za razgibavanje, iste one koje i on radi pre svakog meča.
Naručite OVDE svoj primerak knjige “Serviraj za pobedu” i krenite stopama najboljeg na svetu.
Takođe, još jedna knjiga o našem asu koja je izazvala veliku pažnju nosi naziv “Novak, pariske priče“. Prođite uz Novaka sve njegove emotivne trenutke u upoznajte ga u jednom potpuno drugom svetlu. Na 320 stranica, ilustrovanih do sada neviđenim fotografijama, predstavljen je život slavnog tenisera.
Kliknite OVDE i poručite još danas ovo remek-delo koje će vas odvesti na najslavnije teniske terene.


ZAGREB U ŠOKU: Ono što je AEK uradio protiv Dinama – niko u Hrvatskoj nije želeo (VIDEO)
UBISTVO navijača AEK-a u ponedeljak prošle sedmice dovelo je do toga da se dan kasnije ne odigra meč tog kluba i Dinama iz Zagreba u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, jer je UEFA odlučila da zbog vanrednih okolnosti najpre Hrvati budu domaćini, a Grci organizuju revanš. Posle haosa u Atini, koji su izazvali zagrebački “Bed blu bojsi” – prva utakmica pomenutih fudbalski takmaca, vrlo emotivna zbog tragedije u glavnom gradu Grčke, uopšte se nije završila kako je hrvatska javnost priželjkivala.
15. 08. 2023. u 23: 58
