Fudbaleri Arsenala savladali su ekipu Bornmuta rezultatom 3:0 u 36. kolu Premijer lige.

СИЛНЕ ТОБЏИЈЕ: Арсенал победом сачувао прво место, али...

Kontrolisale su „tobdžije“ utakmicu od početka do kraja, a prvi pogodak postigli su 45. minutu preko Bukaja Sake.

U drugom poluvremenu izabranici Mikela Artete rešili su rezultatski meč. Najpre je Lenardo Trosar u 70. minutu povisio na 2:0, da bi tačku na meč stavio Deklan Rajs u sedmom minutu sudijske nadoknade.

Posle ovog meča, Arsenal zauzima prvo mesto sa 83 boda, četiri više od Mančester sitija, ali i dve utakmice više od „građana“.

BONUS VIDEO: GOL ZA GOLOM NA DERBIJU: Olajinka primio loptu na grudi, pa poslao projektil u mrežu Partizana