PARTIZAN igra veoma dobro na startu sezone i u seriji je od četiri pobede u Superligi Srbije. Crno-beli će pokušati da nastave sjajan niz u Nišu protiv Radničkog. Utakmicu koja se igra na stadionu „Čair“ možete pratiti u prenosu na portalu „Novosti“.

FOTO: FK Partizan
Prvo poluvreme: Radnički – Partizan 1:1
45+3′ – Završeno je prvo poluvreme u Nišu!
45′ – Prvo poluvreme je produženo za tri munuta.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje – zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
43′ – Sek je krenuo ka golu domaćih, šutirao je sa 16 metara, no opet je Manojlović je opet veoma dobro intervenisao.
39′ – NOVI GOL! Radnički je uspeo da poravna rezultat. Nakon gledanja snimka ispostavilo se da nije bilo igranja rukom.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje – zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
37′ – Postigao je gol Radnički, ali sudija Simović ga je poništio jer je signalizirao da je rukom igrao Pavlović. Gol je postigao Petrović. Ipak, nakon poziva iz VAR sobe gledaće snimak sudija iz Lovćenca.
30′ – Već je dva žuta kartona domaćim fudbalerima pokazao sudija Novak Simović. U beležnici su se našli Vanja Ilić i Milijan Ilić.
27′ – Novi opasan napad crno-belih. Ugrešić je šutirao sa nekih 17 metara, ali uspeo je da interveniše Manojlović.
22′ – Dobar napad gostiju i dobra šansa. Vrlo lako je moglo da bude 0:2, no zakomlikovali su sve i na kraju je udarac Dembe Seka izblokiran.
17′ – GOL! Vodi Partizan! Opet Jovan Milošević. U sjajnoj formi je napadač crno-belih. Centrirao je opet Trifunović, dobro je sve pratio fudbaler na pozajmici iz Štutgarta i uspeo je da zatrese mrežu rivala.
13′ – Još jedna šansa za Partizan. Sad je šutrao Milošević, ali dobro se bacio i odbrani Manojlović.
12′ – Velika prilika za crno-bele. Trifunović je centrirao sa leve strane, nije loptu najbolje primio Ugrešić, ona je potom došla do Seka koji je iz dobre pozicije šutirao pored gola.

FOTO: A. Ilić
8′ – Prvi ozbiljan napad gostiju. Trifunović je poslao oštru loptu i zamalo je kratak ostao Milošević i lopta je otišla pored gola.
5′ – Izveo je Radnički prvi korner, no igrači Partizana su dobro reagovali i opasnosti po Miloševića nije bilo.
1′ – Počela je utakmica na „Čairu“. Odmah je iz daljine šutirao Marko Mijailović, ali lopta je otišla preko gola.
Sastavi timova:
Radnički (3-4-2-1): Manojlović – Jamkam, Vitas, Pavlović – Petrović, Srećković, V. Ilić, Mijailović – M. Ilić, Bosić – Belaković.
Partizan (4-1-4-1): M. Milošević – Roganović, Milić, Simić, Jurčević – Dragojević – Sek, Vukotić, Ugrešić, Trifunović – J. Milošević.
Uoči meča:
„Parni valjak“ je posebno dobro izgledao u poslednje dve utakmica u kojima je postigao ukupno 12 golova, jer je trijumfovao protiv Napretka sa 7:2 i IMT-a (5:1). Pre toga bio je bolji od Železničara (1:0) i Radničkog 1923 (2:1).
Radnički je skupio samo četiri boda iz pet utakmica, a imaju dva vezana poraza, pobedili su samo Mladost (3:1) i remizirali su sa Čukaričkim (1:1).
Nišlije su čak i smenili trenera. Sezonu je na klupi počeo Slavko Matić, ali je zbog loših rezultata smnjen i zamenio ga je Tomislav Sivić.
Vredi istaći da je Partizan prošle sezone na jugu Srbije slavio sa 1:0 pogotkom koji je postigao Aleksandar Šćekić koji više nije u klubu.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“