Hrvatska pevačica Maja Šuput početkom juna saopštila je da se razvela od Nenada Tatarinova, ali i dodala da i dalje dele zajednički dom zbog sina.

Maja Šuput je naglasila da su, uprkos razvodu, nastavili da funkcionišu kao porodica.

– I dalje se družimo i letujemo zajedno kao porodica. Mama sam koja mora otići na svirku i prirodno je da je otac s detetom. Ali uvek žurim nazad jer svi znaju da sam zaljubljena u svoje dete i da mi je to svetinja – rekla je Maja Šuput za „Story“ i dodala:

– Svi smo zajedno, jedna moderna porodica, složni, veseli i živimo u zajednici kao i pre. Nema potrebe da radimo neka razdvajanja. Ovo nam je prirodno, normalno, ugodno i najzdravije za dete.

Foto: instagram/majasuput

Maja Šuput 

Takođe, Maja, koja je nedavno iskopirala Karleušu, sada je otkrila i da se kod njih u kući ništa nije promenilo.

– Nenad je prisutan sve vreme, ne uskače po potrebi. Tu sam najsrećnija jer nema ništa lepše od toga da je dete s tatom kad je mama na putu. A još je lepše za dete ako su svi zajedno. Kod nas vam je sve super normalno, kao i pre – dodala je pevačica Maja Šuput.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:

AppStore GooglePlay GoogleNews

Pevačica šokirala novogodišnjim stajlingom: Maja intimne delove prekrila konfetama (FOTO)

sledeća vest

Originalni tekst