Pevačica Slađana Milošević preminula je u 69. godini u Zemunskoj bolnici nakon borbe sa teškom bolešću.

Vest o smrti Slađane Milošević rastužila je javnost, a od pevačice su se oprostile brojne kolege. Pevačica se borila sa Sjogrenovim sindromom, smrtonosnom bolešću koja napada imunološki sistem.

Foto: Printscreen/Instagram

 

Na svom Instagram profilu Slađanina sestra je objavila njihovu fotku uz emotivne i potresne reči.

Moja velika sestra, najkreativnija i najinspirativnija osoba u mom životu, uvek i iznova, oduševljavala je čudesnim bravurama svog uma, raskošnim renesansnim talentom, jednom sasvim ozbiljnom lepotom… Glamurozno je umela da nosi pliš i prozirne tkanine crne, bele i srebrnastozlataste boje, krzna i nojevo perje… Da nesebično pomaže napuštenim macama i kucama… I, otišla je na neko novo fantastično putovanje… A mi, mi ćemo tu dragocenu zvezdu čuvati u srcu, do sledećeg susreta… – poručila je Miloševićeva.

Inače, Slađana Milošević rođena je u Beogradu 3. oktobra 1955. godine i smatrana je ikonom novog talasa osamdesetih u Jugoslaviji.

Tužan prizor: Ovo se našlo na pragu doma Slađane Milošević nakon njene smrti

sledeća vest

TV

Duboka država preko projekta Putin će razdvojiti Ukrajinu na dva dela, kao Mojsije more! Britanci i Ameri drhte od sledećeg poteza Rusije (VIDEO) Kurti je samo produžena ruka Zapada! Oni već dugo rade na projektu otcepljenja Kosova, a glavni cilj je ulazak lažne države u NATO! (VIDEO) Potpukovnik protivvazduhoplovne odbrane o obaranju

Live TV

Potpukovnik protivvazduhoplovne odbrane o obaranju „nevidljivog“: Prva dva pokušaja bila su neuspešna, ali nismo gubili nadu! (VIDEO)

Na današnji dan pre 25 godine, četvrte noći NATO agresije na našu zemlju, Vojska Jugoslavije oborila je američki bombarder F-117A. Do tada se smatralo da ovaj tip aviona, koji je zbog smanjenog radarskog odraza zvan „nevidljivi”, nije moguće locirati na nebu. Ipak, to je uspelo Trećem raketnom divizionu 250. raketne brigade Vojske Jugoslavije, 27. marta 1999. u 20.42 časa. Dva projektila tipa „neva” ispaljena su iz atara Šimanovaca, a jedan je pogodio F-117A, koji se posle bombardovanja podzemnog komandnog centra u brdu Straževica u Beogradu zaputio ka vazdušnom prostoru Mađarske. Letelica u plamenu sunovratila se na njive u ataru sremskog sela Buđanovci. Pilot se katapultirao i prizemljio pomoću padobrana. Ostaci oborenog F-117A „noćni soko”, što je pun naziv aviona, danas se čuvaju u Muzeju vazduhoplovstva, kao trofej kojim nijedna vojska na svetu ne može da se podiči. O ovom poduhvatu Vojske Jugoslavije za Informer TV govorio je Đorđe Aničić, potpukovnik protivvazdušne odbrane, u emisiji „Info jutro“.

JOŠ TV VESTI

Originalni tekst