Voditeljka Jovana Jeremić progovorila je o ćerki Lei Milošević na proslavi svog 35. rođendana.
Lea, koju je Jovana dobila u braku sa bivšim suprugom Vojislavom Miloševićem, zablistala je u plavoj haljini nalik na princezinu, sa tijarom na glavi.
Voditeljka nije krila ponos što je njena naslednica prisustvovala raskošnom slavlju, a tom prilikom uputila joj je niz dirljivih reči.
Foto: Informer
– Ona je veća kraljica od mene. Jedina koja će sesti na moj presto. Ona je neko ko se pita apsolutno za sve, moja najveća pobeda. Od devojčice koja nije htela da progovori ni reč, do Ajnštajna. Ona je moja najveća pobeda, dokazala sam se kao majka, kao biznis-žena, žena i supruga, danas slavimo sve to. Ovo je prvi rođendan bez mog tate, on je ostavio svoj amanet i rekao mi da čuvam Leu – rekla je Jovana.
Okupljenim novinarima, među kojima je bila i ekipa Informera, obratila se i mala Lea, otkrivši ponešto o sebi.
Foto: Informer
– Volim da učim srpski i matematiku. Nije mi teško da radim domaći, pomaže mi učiteljica. Mama je stroga – rekla je „kraljica šera“.
Jovana se složila sa ćerkom i potvrdila da odgaja Leu sa puno discipline.
– Lea najviše uči sama, jer ima celodnevnu nastavu i sve završi u školi. Ja se u to ne mešam. Jesam stroga, ali tako mora – kazala je Jeremićeva za Informer.

Hronika
Određen pritvor „vračarcima“! Evo šta im se sve stavlja na teret
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu, iz Posebnog odeljenja za organizovani kriminal, doneo je odluku kojom je odredio pritvor za deset osoba – B.S., U.N., S.M., M.T., Đ.T., S.M., D.G., M.A., N.O. i M.Ć.



