Pevačica Milica Todorović ne želi ove godine da pravi svadbu, jer joj je jedini fokus na trudnoći, a ona i njen partner planiraju da slavlje naprave sledeće godine.
Danas je kao bomba u medijima odjeknula informacija da je pevačica Milica Todorović u drugom stanju.
Milica je već sada u osmoj nedelji, a zbog blagoslovenog stanja se potpuno povukla iz javnosti.
Foto: ATAIMAGES
Pevačica uživa u ljubavi sa biznismenog koji izbegava medijski da se eksponira, zbog čega ona nikada nije želela da priča o njemu u javnosti. Milica i imućni muškarac su se upoznali tik nakon što je ona raskinula svoju veridbu sa Mariom B. koji je 13. februara bio uhapšen u njenom stanu u Beogradu, a sada će biti izručen u Hrvatsku.
– Do susreta među njima je došlo sasvim slučajno. Milica je bila izgubila veru u ljubav nakon svega što joj se desilo poslednjih meseci, a kada je njega videla zaljubila se na prvi pogled – istakao je za naš portal izvor blizak pevačici.
Foto: Printscreen/Instagram/milicatodorovicofficial
Iako njihova ljubav cveta, Milica i njen partner su odlučili da ove godine ne prave svadbu.
– Zbog Miličinom stanja trenutno, oni neće ove godine praviti svadbu. Dogovorili su se da sledeće godine naprave veliku feštu i krste dete. Milica uživa sa novim partnerom, bukvalno joj sve želje ispunjava. Svadba joj toliko nije bitna, njoj je važno da se oni odlično slažu i da je velika ljubav među njima, a ostalo joj je sve u drugom planu – rekao je izvor za Informer.




