FUDBALERI Farskih Ostrva i Severne Makedonije odigrali su nerešeno 1:1 u meču prvog kola grupe 4 C divizije Lige nacija.

МАКЕДОНЦИ СА ПЕНАЛА ДО РЕМИЈА: Барди донео бод на Фарским Острвима

Oba gola postignuta su iz penala. Viljormur Davidsen je doveo domaćina vođstvo u devetom minutu, a izjednačio je Enis Bardi u 49. minutu i ispostavilo se da je to bio konačan rezultat utakmice.

Od 18 časova u okviru iste grupe igraju Jermenija i Letonija.

*3000 NA RAČUNU U ROKU OD 24H*
–>KLIKNI OVDE–

U drugom kolu, Letonija će ugostiti Farska Ostrva, dok će Severna Makedonija biti domaćin Jermeniji.

BONUS VIDEO: SEVER SLAVI: Zvezda je u Ligi šampiona!