Nakon što je pokradena u Crnoj Gori Maja Marinković se ponovo oglasila i objasnila da joj se devojka koja je pokrala lažno predstavila kao ćerka Ane Ćurčić.

Rijaliti učesnica opljačkana je u Budvi, kada joj je tokom noćnog provoda nestala torbica sa novcem i dokumentima. Maja je istakla da zbog svega što se dešavalo te večeri sumnja da je za krađu odgovorna ćerka njene bivše cimerke iz „Zadruge 6“.

Međutim, Marinkovićeva se sada oglasila i objasnila da se devojka koju sumnjiči za krađu lažno predstavila. 

Foto: printscreen/Instagram/majamarinkovic

 

„Moram da se oglasim na temu vezano za krađu u Crnoj Gori, da istina je da sam pokradena, i sve sto piše je istina! Međutim moram ovim putem da demantujem jednu stvar! Devojka koja je sedela pored mene se lažno predstavlja da je ćerka Ane Ćurčić i zloupotrebila je to i pokrala me. Devojka se zove i preziva isto kao ona, i dečko koji je bio sa njom je rekao da je to Anina ćerka“, napisala je Marinkovićeva.

Maja je istakla da je veoma ružno zloupotrebljavati nečiji identitet i dovoditi pogrešnu osobu u ovu situaciju.

„Ovim putem želim to da demantujem, jer je veoma ružno zloupotrebljavati nečiji identitet i dovoditi pogrešnu osobu u ovu situaciju! To nije ćerka Ane Ćurčić već se samo tako predstavlja, a zove se i preziva isto kao ona! Meni je bitno da su meni vraćena moja dokumenta, i to da demantujem da je Anina ćerka u pitanju! Ne zloupotrebljavajte tuđe identitete monstrumi zlobni. Ovo sve neka ide njima na čast, a meni je bitno da sam ja ovo javno demantovala, i rekla istinu“, zaključila je Marinkovićeva, koju ćemo od jeseni ponovo gledati u rijalitiju „Elita“.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:

AppStore GooglePlay GoogleNews

Maja Marinković se oglasila nakon što je pokradena - Evo na koga sumnja:

sledeća vest

Originalni tekst