POVRATAK u srpski fudbal posle punih 12 godina. Iskusni, 38-godišnji golman Saša Stamenković potpisao je ugovor sa lučanskom Mladošću kao slobodan igrač pošto je u januaru završio saradnju sa kazahstanskim Aktobeom.

ЛУЧАНЦИ ДОБИЛИ ИЗНЕНАДНО ПОЈАЧАЊЕ: Стаменковић брани гол Младости у 38. години

Foto: M.V.

Stamenkovića domaća fudbalska javnost najviše pamti iz vremena kada je branio mrežu Crvene zvezde u periodu od 2008. do 2011. godine.

Prethodno je sada već 38-godišnji Leskovčanin igrao za Radnički 1923 i Napredak, da bi se posle epizode u Beogradu otisnuo u inostranstvo, gde je branio za više azerbejdžanskih i kazahstanskih klubova.

Podsetimo, Mladost će u nedelju od 18.15 dočekati Partizan. Ostaje da se vidi da li će iskusni čuvar mreže debitovati baš na tom susretu.

BONUS SADRŽAJ

Da li ste znali da je Novak Đoković u svojoj knjizi izneo plan kako da za samo četrnaest dana transformišete i telo i život? Uz nedeljni jelovnik, korisne savete za poboljšanje varenja i izvrsne recepte koji se lako pripremaju, lako ćete se osloboditi viška kilograma i poboljšati zdravlje. Novak vam otkriva i lake vežbe za razgibavanje, iste one koje i on radi pre svakog meča.

Naručite OVDE svoj primerak knjige “Serviraj za pobedu” i krenite stopama najboljeg na svetu.

Takođe, još jedna knjiga o našem asu koja je izazvala veliku pažnju nosi naziv “Novak, pariske priče“. Prođite uz Novaka sve njegove emotivne trenutke u upoznajte ga u jednom potpuno drugom svetlu. Na 320 stranica, ilustrovanih do sada neviđenim fotografijama, predstavljen je život slavnog tenisera.

Kliknite OVDE i poručite još danas ovo remek-delo koje će vas odvesti na najslavnije teniske terene.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Originalni tekst