Novu sezonu u nacionalnom šampionatu košrkašice Kraljeva započele su porazom od Studenta u Nišu rezultatom 77:81 (15:24, 16:17, 20:19, 26:21).

G.Šljivić (arhiva)
Na visini zadatka u dvorani „Čair“ u redovima kraljevačkih „malenih bile su samo američka košarkašica Džejms sa 25, iskusna Gobeljić sa 22 i Stojičić sa 18 poena, pa su bodovi na ovosezonskoj premijeri zasluženo ostali u gradu na Nišavi.
U narednom, 2. kolu Prve ženske lige Srbije Kraljevčanke će pred svojim navijačima ugostiti šabačku Dugu.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje – zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*


RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Srbije
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili „specijalna vojna operacija“ kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
30. 09. 2025. u 12:50
