Pevać Zdravko Čolić je odlučio da se odmori za sve pare, pa je za letovanje sa porodicom iskeširao 45.000 evra.

Zdravko Čolić sa porodicom – suprugom Aleksandrom, ćerkama Unom i Larom, ali i zetom odmara na Brionima, odosno Titovom omiljenom letovalištu. 

Pevač nije štedeo novac za svoju porodicu, a želeo je i da zetu obezbedi potpuni ugođaj, pa je odabrao hotel sa pet zvezdica u kom je noć skoro 400 evra. Čolić je samo za smeštaj iskeširao skoro 20.000 evra. 

Međutim, to nije sve. Njegove naslednice su navikle na čist luksuz – jedu samo najskuplju hranu, idu na privatne plaže, koriste sve tretmane koje hotel nudi, pa je za to Zdravko pukao još 15.000 evra. 

Foto: Aleksandar Jovanović Cile

Zdravko Čolić

Pored toga, kada se sračunaju avionske karte, lični vozač, rentiranje broda, Zdavko je dao za to još dodatnih 10.000 evra. 

Kada se sve izračuna, 10 dana u Hrvatskoj Zdravka Čolića je koštalo oko 45.000 evra. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:

AppStore GooglePlay GoogleNews

Čola sa ćerkom i zetom na odmoru: Baškare se na omiljenom Titovom letovalištu

sledeća vest

Originalni tekst