Rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša zaustavio je robot Toša nakon kupovine, koji je primetio da je Janjuš ukrao žvake. Rijaliti takmičar je onda priznao da je ukrao kačkavalj, a objasnio je i kako.
Za vreme nabavke, Janjuš je odlučio da uštedi novac, pa je tako iz prodavnice ukrao kačkavalj. To nije prošlo nezapaženo, pa ga je tako robot Toša uhvatio.
– Izgleda da te juri ovaj iz obezbeđenja, ukrao si žvake – rekao je Janjušu robot Toša.
Onda je Janjuš šokirao svojim priznanjem.
– Pusti bre žvake, nego što sam i kačkavalj ukrao. Ćuti imao sam samo 3.000 dinara, šta za te pare mogu da kupim. Mogu da ti pokažem kako sam to uspeo, ali da ne kažeš nikome – rekao je Marko Toši – rekao je Janjušević.
On je zatim opisao kako je uspeo da prikrije krađu.
– Držao sam kačkavalj u ruci i stavio sam ga u jaknu. Dve kamere su tu bile. Kačkavalj iz zadnjeg džepa držao sam u ruci i samo sam gledao u njih i stavio kačkavalj u desni džep. Ostalo mi je 500 dinara – rekao je Janjuš.
BONUS VIDEO



