Muška odbojkaška reprezentacija Srbije odigraće 18. i 19. avgusta u Istanbulu dva prijateljska meča protiv Turske, saopštio je danas OSS.

Foto: N.Skenderija
Ovi mečevi poslužiće selekciji Srbije kao priprema za Evropsko prvenstvo, koje će biti odigrano od 28. avgusta do 16. septembra u Italiji, Severnoj Makedoniji, Bugarskoj i Izraelu.
Prva utakmica između Turske i Srbije biće odigrana u petak od 16.30 časova u dvorani “Burhan Felek” u Istanbulu, a drugi meč je na programu dan kasnije od 14 sati.
Odbojkaši Srbije će sutra otputovati u Istanbul, a povratak je planiran za nedelju uveče.
Selektor Srbije Igor Kolaković odlučio je da u Tursku povede 15 igrača. Na spisku su:
Tehničari: Vuk Todorović, Aleksa Batak.
Korektori: Aleksandar Atanasijević, Dražen Luburić.
Libera: Milorad Kapur, Miloš Krsteski.
Blokeri: Marko Podraščanin, Petar Krsmanović, Nemanja Mašulović, Aleksandar Nedeljković.
Primači: Uroš Kovačević, Marko Ivović, Miran Kujundžić, Pavle Perić i Veljko Mašulović.
Odbojkaši Srbije igraće na EP u grupi A sa selekcijama Švajcarske, Belgije, Italije, Estonije i Nemačke.
BONUS SADRŽAJ
Da li ste znali da je Novak Đoković u svojoj knjizi izneo plan kako da za samo četrnaest dana transformišete i telo i život? Uz nedeljni jelovnik, korisne savete za poboljšanje varenja i izvrsne recepte koji se lako pripremaju, lako ćete se osloboditi viška kilograma i poboljšati zdravlje. Novak vam otkriva i lake vežbe za razgibavanje, iste one koje i on radi pre svakog meča.
Naručite OVDE svoj primerak knjige “Serviraj za pobedu” i krenite stopama najboljeg na svetu.
Takođe, još jedna knjiga o našem asu koja je izazvala veliku pažnju nosi naziv “Novak, pariske priče“. Prođite uz Novaka sve njegove emotivne trenutke u upoznajte ga u jednom potpuno drugom svetlu. Na 320 stranica, ilustrovanih do sada neviđenim fotografijama, predstavljen je život slavnog tenisera.
Kliknite OVDE i poručite još danas ovo remek-delo koje će vas odvesti na najslavnije teniske terene.