Kristijan Golubović se danas odvažio da uđe u bunar na „Farmi“ i očisti ga, ali su ga cimeri jedva izvukli napolje.

Rijaliti učesnik odlučio je da uradi nešto što nijedan farmer pre njega nije. Kristijan je rešio da očisti bunar, pa je angaživao čitav tim cimera da mu u tome pomognu. 

Golubović je sišao u bunar i očistio ga, ali kada je trebalo da izađe došlo je do problema. Naime, njegovim cimerima izvlačenje Golubovića, poznatog po burnoj prošlosti, nije odmah pošlo za rukom. 

– Ti mene hvataš, ja tebe – dovikunuo je Kristijan Boži, koji je odgovorio Goluboviću da strahuje da će i njega povući dole.

Aleksandra je dozivala cimere da im potrče u pomoć, jer se plašila da neće imati dovoljno snage i da neće moći da izvuku Kristijana.

– Ne bojte se – bodrio je Golubović cimere iz bunara. 

Na kraju sve se dobro završilo, a Kristijan je izašao iz bunara, nakon čega je morao da se okupa u dvorištu u buretu. 

Do kraja rijalitija ostalo je još nedelju dana, a Golubovićeva partnerka Kristina Spalević, u razgovoru za Informer istakla je da jedva čeka da Kristijan dođe kući kako bi mogli konačno i da se venčaju

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:

AppStore GooglePlay GoogleNews

sledeća vest

Sport

Sramna izjava trenera sa tzv. Kosova: Veliča albanske ekstremiste i koljače Srba (VIDEO) Albancima podmukao plan nije uspeo

Fudbal

Albancima podmukao plan nije uspeo

Najbolji fudbaleri Srbije nisu pobedili Albaniju na fudbalskom terenu (0:0), ali su ipak pobedili! Održali su Albancima lekciju, pokazali kako se ponaša profesionalni sportista, nisu trepnuli ni na jednu provokaciju, a bilo ih je i to od prvog dana kada su kročili u Tiranu.

Šok informacije: Albanci prekršili pravila na meču sa Srbijom? Bura u Tirani

Fudbal

Šok informacije: Albanci prekršili pravila na meču sa Srbijom? Bura u Tirani

Albanski mediji izvestili su da je na sinoćnjem meču protiv Srbije (0:0) najveći broj navijača došao sa teritorije tzv. Kosova i iz Severne Makedonije, dok ih je iz same Albanije bilo znatno manje. Iznenađujuće, s obzirom na prethodne tvrdnje da će pristup stadionu „Air Albania“ biti omogućen isključivo licima sa albanskim pasošem.

Piksi napušta Srbiju? Opet je pričao o odlasku i odbrusio novinarima Bivšoj američkoj zvezdi preti zatvor od 20 godina zbog ubistva u pijanom stanju

Originalni tekst