STRAHINjA Dragoslavljević nije uspeo da se domogne i četvrtog zlata ovog leta. Naš najbolji kajakaš je u finalu discipline K1 200 m na SP u sprintu u Milanu na cilj stigao četvrti.

Foto: Profimedia
Brži od juniorskog i seniorskog evropskog prvaka i šampiona sveta do 21 godine bili su Mađar Kolos Atila Čizmadija (34,29), Italijan Andrea di Liberto (34,54) i Gruzin Badri Kavelašvili – 34,64. Dragosavljević je izveslao trku za 34,74 sekunde.
Od naših takmičara danas je bila najuspešnija Milica Novaković koja je u polufinalu na K1 500 m bila druga, što joj je donelo sutrašnje (14.41) A finale. Bojan Zdelar je u polufinalu na K1 1000 m bio četvrti i sutra (14.11) će veslati u B finalu.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje – zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Naš muški (Anđelko Džombeta, Miloš Stojkov, Stefan Vrdoljak, Žarko Jakovljević) i ženski (Dina Bacelj, Anastazija Bajuk, Marija Dostanić, Dunja Stanojev) četverac su u B finalu K4 500 m bili deveti, ukupno 18.


ALBANCI NE MOGU DA DOĐU SEBI ZBOG SCENE IZ BEOGRADA! Ljuti, da nema kud
Crvena zvezda i Pafos su na Marakani odigrali izuzetno uzbudljivu prvu utakmicu plej-ofa za plasman u Ligu šampiona, a tom prilikom gostujući navijači oduševili su celu Srbiju. Izuzimajući tu jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, ali danas – i Albance u Makedoniji.
21. 08. 2025. u 12:40
