Argentinski fudbaler Paulo Dibala dao je tri gola u pobedi Rome nad Torinom rezultatom 3:2 u meu 26. kola Serije A.

:

Dibala je prvi gol na meu postigao u 42. minutu sa penala, drugi u 58. na asistenciju Brajana Kristantea, a trei na dodavanje rezerviste Romelua Lukakua u 69. Strelci za Torino bili su Duvan Zapata u 44. i Dean Huijsen (autogol) u 89. minutu.

Obe ekipe su imale srpske golmane meu stativama, za Romu je branio Mile Svilar, a za Torino Vanja Milinkovi-Savi. Ivan Ili je igrao za Torino od 81. minuta, Uro Kabi je ostao na klupi „bikova“.

Roma je pobedom ostala esta sa 44 boda i ima realne anse da izbori za plasman u Ligu ampiona. Torino je ostao deseti sa 36 bodova.

BONUS VIDEO: Geri Lineker: Dud Belingem je pravi voa, napravio je sjajan potez