Glumac i osvedočeni navijač Crvene zvezde – Aleksandar Radojičić je oduvek isticao da nema lepših boja od crvene i bele, a povodom jubilarnog 80. rođendana je govorio o istorijskim momentima, ali i proslavi koja će se održati 16. marta na Marakani.

ДЕЛИЈЕ ЋЕ ОВО ОДУШЕВИТИ: Познати глумац овако позвао навијаче на прославу јубилеја који слави Црвена звезда

FOTO: FK Crvena zvezda

– Poželeo bih Zvezdi srećnih prvih 80 godina postojanja, ali da i u narednih 80 bude još uspešnija sa još više predivnih momenata za sve nas kojima je crveno-bela boja u srcu, kao i da obeležavamo još mnogo ovakvih jubileja. Navijače bih pozvao da 16. marta pokažu po ko zna koji put ko su najbolji navijači na svetu – rekao je Radojičić.

Osvrnuo se Radojičić i na momenat koji će mu zauvek ostati urezan u pamćenju.

* SPECIJALNA PONUDA – KLIKNI I ODMAH PREUZMI 6.000 RSD *

– Bilo je mnogo momenata kojih mogu da se setim, ali je trenutak najveće sreće i euforije bila utakmica protiv Salcburga i ulazak u Ligu šampiona posle 26 godina čekanja. Taj momenat kada smo postali svesni da ćemo opet biti u fudbalskoj eliti gde i pripadamo bih izdvojio kao najposebniji trenutak – zaključio je Radojičić.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“ 

* SPECIJALNA PONUDA – KLIKNI I ODMAH PREUZMI 6.000 RSD *

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Originalni tekst