Fudbaleri Čelsija pobedili su danas na svom terenu Brajton 4:2, u šestom kolu Premijer lige.

ЧЕЛСИ УБЕДЉИВ: Палмер исписао историју Премијер лиге

Prednost Brajtonu doneo je Georginio Rater pogotkom u sedmom minutu, a izjednačenje Čelsiju Kol Palmer golom u 21. minutu.

Palmer je doneo Čelsiju vođstvo u 28. minutu golom iz penala, da bi tri minuta kasnije isti igrač tu prednost povećao.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
–> BONUS KAKAV STE ŽELELI —

Drugi gol za Brajton postigao je Karlos Baleba u 34. minutu.

Palmer je postavio konačan rezultat u 41. minutu, svojim četvrtim pogotkom na utakmici.

Kol Palmer je postao prvi igrač u istoriji Premijer lige koji je postigao četiri gola u prvom poluvremenu jedne utakmice.

Čelsi je treći na tabeli sa 13 bodova, dok je Brajton osmi sa devet bodova.

Čelsi će u narednom kolu dočekati Notingem Forest, a Brajton će dočekati Totenhem.

Ćelsi će pre utakmice sa Notingemom Forestom dočekati Gent, u prvom kolu Lige konferencija.

Fudbaleri Arsenala pobedili su na svom terenu Lester 4:2.

Prednost Arsenalu doneo je Gabrijel Martineli golom u 20. minutu, a povećao ju je Leandro Trosar pogotkom u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Prvi gol za Lester postigao je Džejms Džastin u 47. minutu, da bi isti igrač izjednačio golom u 63. minutu.

Treći gol za Arsenal postigao je Leandro Trosar u četvrtom minutu nadoknade drugog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Kaj Haverc golom u desetom minutu nadoknade.

Arsenal je drugi na tabeli sa 12 bodova, dok je Lester na 16. mestu sa tri boda.

Arsenal će u narednom kolu dočekati Sautempton, a Lester će dočekati Bornmut.

Arsenal će pre utakmice sa Sautemptonom dočekati Pari Sen Žermen, u drugom kolu Lige šampiona.

U ostalim utakmicama šestog kola, Brentford je na svom terenu odigrao nerešeno protiv Vest Hema 1:1, dok je Everton kao domaćin pobedio Kristal Palas 2:1.

Fulam je na gostujućem terenu pobedio Notingem Forest 1:0.

Srpski reprezentativac Nikola Milenković odigrao je celu utakmicu za Notingem Forest, dok je reprezentativac Srbije u redovima Fulama Saša Lukić izašao iz igre u 83. minutu.

BONUS VIDEO: MADRID ČEKAO I DOČEKAO: Kilijan Embape konačno Realov