Pevačica Violeta Viki Miljković zvanično je potpisala ugovor sa „Pinkovim zvezdama“, ističući da će sigurno doći do sukoba sa ostalim članovima žirija.
Nedavno je kao bomba odjeknula vest da „Zvezde Granda“ napušta i Viki Miljković, koja je danas potpisala ugovor sa Željkom Mitrovićem za novo muzičko takmičenje koje će se emitovati od jeseni na Pink televiziji.
Nakon što su ispoštovali administrativni deo, Željko je na svom Instagramu podelio snimak sa Viki i tom prilikom otkrio da je pevačica imala uslov da u njenoj blizini non-stop bude njen suprug Dragan Tašković Taške.
– Bosanac i ja smo već uigran tim, ali vidi, biće bojno polje. Nas dvoje stalno ukrštamo koplja, iako ga jako poštujem kao jednog velikog muzičkog znalca, ali ne dozvoljavam da on ospori moje znanje. Očekujte neočekivano – izjavila je Viki nakon potpisivanja ugovora.
Mitrović je otkrio da će petog člana žirija otkriti za vikend, a svi sa nestrpljenjem iščekuju da vide o kome je reč.
– Petog člana otkrićemo za vikend, mislim da je totalno neočekivan. Mislim da će biti šarolik žiri. Moći će različiti žanrovi, profili i stavovi da se udruže. Bosanac i ona su već uigran tim, ali nadamo se da ćemo da izbegnemo boj na Kosovu – rekao je Mitrović.
Planeta


Evropa steže obruč: Meloni poručila – bez pritiska nema mira
Italijanska premijerka Đorđa Meloni izjavila je danas da je u razgovorima sa saveznicima potvrđeno jedinstvo stavova da mir u Ukrajini zahteva prekid vatre i nastavak pritiska na Rusiju, uključujući dalje sprovođenje sankcija, navodi se u saopštenju nejnog kabineta.
Hezbolah nije poželjan! Liban proteruje iranske proksije
Predsednik Libana Džozef Aun sastao se sa iranskim zvaničnikom Alijem Larijanijem u Bejrutu, rekao mu da nijedna grupa u Libanu ne može posedovati oružje ili se oslanjati na stranu podršku. Takođe je upozorio na strano mešanje i naglasio da samo libanske državne i bezbednosne snage štite građane.