FUDBALSKI klub Partizan slavio je protiv Oleksandrije 2:0 u Katovicama, a iz UEFA su stigle krajnje neprijatne vesti po crno-bele.

БЕЗ МИЛОСТИ: УЕФА драконски казнила Партизан, за ово терете црно-беле

FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović

Kako saznaje „Mozzart Sport“, crno-beli su kažnjeni sa 25.250 evra zbog propusta u organizaciji i ponašanja navijača na revanš meču protiv AEK Larnake u prvom pretkolu Lige Evrope, koji su Kiprani rešili u svoju korist posle penala.

Po prijavi delegata UEFA, navedeni su problemi i propusti koji su viđeni na tribinama. Tako su upaljene baklje i pirotehnika klub koštale 12.750 evra, zakrčeni prolazi 8.000 evra, dok je još 4.500 evra Evropska kuća fudbala crno-belima uzela zbog ubacivanja predmeta u teren.

EXTRA BET – KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU

Partizan ovog vikenda ne igra superligački meč i na teren će opet u četvrtak kada se igra revanš drugog kola kvalifikacija za LK protiv Oleksandrije. Srpski klub brani prednost od 2:0.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“ 

EXTRA BET – KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU

Preporučujemo

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Originalni tekst