Novi centar Partizana Dilan Osetkovski će ipak igrati za crno-bele uprkos natpisima pojedinih medija.

FOTO: Novosti.rs
U javnost su kasno sinoć došle informacije da će biti suspendovan zbog navodnog pozitivnog doping testa iz 2023. godine, a sada su se oglasili njegovi predstavnici.
– Dilan Osetkovski nije bio predmet nikakvih kazni, sankcija ili suspenzija bilo koje anti-doping agencije uključujući i one u Španiji ni u jednom momentu. Medijske tvrdnje su apsolutno neistinite, to se nikada nije desilo – napisao je Dragan Jankovski.
*Ukrcaj se na najuzbudljivije letnje putovanje na AdmiralBet-u
uz 20 MILIONA dinara mesečno!*
Dylan Osetkowski has not been subjected to any fines, sanctions, or suspensions by any anti-doping agency globally, including those in Spain, at any time in the past.
The media assertions to the contrary are entirely untrue.
This situation has never taken place. — Dragan Jankovski (@DraganJankovski) July 5, 2025
Postojala je opasnost da zbog suspenzije o kojoj se pisalo Partizan ostane bez centra koji je bio jedno od prvih pojačanja ove sezone, ali Amerikanac koji igra za Nemačku ipak dolazi u Srbiju.
*Ukrcaj se na najuzbudljivije letnje putovanje na AdmiralBet-u
uz 20 MILIONA dinara mesečno!*
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“