Za naklonost rijaliti zvezde Maje Marinković u „Eliti 9“ bori se nekoliko učesnika, a svi se pitaju ko će biti njen izbor.
Veze Maje Marinković u rijalitiju bile su turbulentne, kontroverzne i privlačile su veliku pažnju javnosti. U „Elitu“ je ušla kao slobodna devojka, a iako nije mnogo prošlo od početka devete sezone Maja je već jedna od glavnih tema.
Na samom startu ponovo se zbližila sa Markom Janjuševićem Janjušem, a kamera ih je više puta usnimila u prisnim izdanjima.

Foto: ATA Images
O simpatijama Asmina Durdžića prema Marinkovićevoj bruji „Bela kuća“, a njihov odnos je pod lupom naročito od kad mu je druženje sa Majom javno zamerila Stanija Dobrojević nakon čega je Asmin javno raskinuo njihovu vezu.
Od Majinih zavodničkih sposobnosti kraj malih ekrana strahuje i Aneli Ahmić. Njen dečko Luka Vujović Maji poklanja puno pažnje, a cimeri iz rijalitija ubeđeni su da je uveliko pao na šarm Marinkovićeve.

Foto: Youtube printscreen/Zadruga
Za to vreme Maja se mudro smeška, ali svojim postupcima još nije otkrila ko će biti njen konačan izbor: Asmin, Luka, Janjuš ili neko treći. Šta vi mislite?