Anastasija Ražnatović obratila se svojim pratiocima na Instagramu o poslala jaku poruku.

Anastasija Ražnatović redovno koristi svoje društvene mreže gde sa pratiocima deli detalje iz privatnog života. Međutim, ovaj put, očigledno dirnuta aktuelnim globalnim događanjima, odlučila je da svim ljudima uputi snažnu poruku o svetu u kojem živimo.

Foto: skrinsot/printskin/raznatovicanastasija

 

„Teška su vremena za lude koji žive sa dušom, ljude koji na sebi imaju samo jedno lice. Ljude koji se ne pretvaraju, dodvoravaju i ulizuju. Teška su vremena za ljude koji se drže svoje reči. Oni ovde najivše pate, stradaju, gube. Oni ovom svetu uvek daju šansu, ali na kraju uvek izgube oni. Ti ljudi su odraz neba na zemlji, pogled u jedan bolji svet. Ti ludi su jedini razlog zbog kojeg još Sunce izlazi svakog dana“, pisalo je u objavi Anastasije Ražnatović.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:

AppStore GooglePlay GoogleNews

Ceca Ražnatović mora da napusti vilu na Dedinju! Ova žena otkrila sve detalje!

sledeća vest

Društvo

Detaljan vodič za roditelje đaka prvaka: Na jednu stvar dobro obratite pažnju Dan žalosti u Novom Sadu

Srbija

Dan žalosti u Novom Sadu

Povodom smrti Vukašina Crnčevića, koji je podlegao povredama zadobijenim prilikom tragične nesreće na Železničkoj stanici u Novom Sadu, odlukom gradonačelnika Novog Sada Žarka Mićina, 23. mart se proglašava danom žalosti na teritoriji grada Novog Sada.

Šta se ovo dešava?! Beograđani se žale na iste tegobe, ovo može biti jedan od razloga Ove hemikalije su krive za rak i loše hormone? Naučnici u proizvodima našli bombu za zdravlje

JOŠ Društvo VESTI

Originalni tekst