Britanski teniser Kameron Nori savladao je Rafaela Nadala na Junajted kupu i tako doveo svoju reprezentaciju u prednost protiv Španije.

FOTO: AP/Tanjug
Trenutno 14. igrač sveta je rekordera po broju grend slem titula savladao za dva sata i 45 minuta igre rezultatom 2:1. Po setovima je bilo 3:6, 6:3, 6:4.
Pre ovog duela Nori nikada nije uzeo ni set u četiri duela sa Nadalom i ovo mu je najveća pobeda u karijeri ako gledamo plasman na ATP listi protivnika. Sezonu počinje sa 2:0 nakon što je prethodno bio bolji od australijskog tenisera Aleksa De Minaura.
Za Nadala je ovo bio prvi meč u novoj sezoni i prvi od novembra kada je učestvovao na Završnom turniru, pa ako se po jutru dan poznaje ne piše mu se dobro u Australiji.
BONUS SADRŽAJ
Da li ste znali da je Novak Đoković u svojoj knjizi izneo plan kako da za samo četrnaest dana transformišete i telo i život? Uz nedeljni jelovnik, korisne savete za poboljšanje varenja i izvrsne recepte koji se lako pripremaju, lako ćete se osloboditi viška kilograma i poboljšati zdravlje. Novak vam otkriva i lake vežbe za razgibavanje, iste one koje i on radi pre svakog meča.
Naručite OVDE svoj primerak knjige “Serviraj za pobedu” i krenite stopama najboljeg na svetu.
Takođe, još jedna knjiga o našem asu koja je izazvala veliku pažnju nosi naziv “Novak, pariske priče“. Prođite uz Novaka sve njegove emotivne trenutke u upoznajte ga u jednom potpuno drugom svetlu. Na 320 stranica, ilustrovanih do sada neviđenim fotografijama, predstavljen je život slavnog tenisera.
Kliknite OVDE i poručite još danas ovo remek-delo koje će vas odvesti na najslavnije teniske terene.