Gordana Šailić, udovica pevača Šabana Šaulića, otkrila je da ne prati „Pinkove zvezde“, u kojima su članice žirija Viki Miljković i Zorica Brunclik.
Gordana je istakla da ne prati ovakva takmičenja još od kada je njen suprug Šaban napustio slične formate.
– Ja ne gledam „Pinkove zvezde“, pogotovo otkako je Šaban izašao iz žirija, ali znam da će se Viki dobro snaći. Njeno mišljenje je uvek relevantno. Što se tiče nesuglasica, one su prirodne i neophodne da bi publika bila zainteresovana – rekla je Šaulićeva.
Ona se pojavila i na proslavi punoletstva Andreja Taškovića, sina Viki Miljković, gde je pevačici uputila niz lepih reči.
Foto: Nora Šabanović
– Bliska sam sa Viki, jer je godinama sarađivala sa Šabanom. Ona je izuzetno kvalitetan čovek i napravila je izvanrednu karijeru – ne samo muzičku, već i u drugim oblastima. Žena je bez skandala. Drago mi je što smo ovde moja porodica i ja i što možemo da joj se odužimo za sve lepe reči. Andreju želim sve najbolje – sreću, zdravlje i da ostane normalan.