KOŠARKAŠI Denvera otpočeli su pripreme za novu sezonu, u prvom meču savladala ih je Minesota, a novajlija u timu kameron Džonson govorio je o tome kako je igrati uz Nikolu Jokića.

FOTO: Begum Unal/KSS
Priznao je Džonson da mu je trebalo vremena da se navikne na Jokića.
– Bacio mi je zaista neočekivano dodavanje pre neki dan. Izgubio sam loptu i bilo mi je neprijatno. Svi su mi rekli da se naviknem, pa sam to prihvatio. Mnogo njegovih dodavanja su ona bez gledanja, gde mu je telo nagnuto na jednu stranu, a on dodaje na drugu. Biće sjajno imati otvoren pogled iz tih situacija, rekao je Džonson.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje – zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Amerikanac je istakao da se tim postepeno uigrava i da je proces prilagođavanja Jokićevom načinu igre prirodan deo razvoja:
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje – zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Nikola Jokic on Cam Johnson:
“I really like him. His release is really nice, really pretty. I want to shoot like that.
I think he can help us with so much. His passing is underrated, his cutting is underrated.
Just to get him in the system, I think he’s gonna get even better.” pic.twitter.com/lEdoU9ycNw — Joel Rush (@JoelRushNBA) October 4, 2025
– Sve brzo ide u tom smeru u kojem treba. Potrebno je da izađete na teren i čujete sve te stvari kad ste u igri. Vidite to na papiru, prođete kroz akcije, ali je drugačije kada ste u igri ili morate da se prilagođavate u odbrani. Jednostavno, vremenom to postaje deo instinkta, zaključio je Džonson.
Bonus video: Šampioni u fokusu: Hadži Purići i 300 medalja šampiona znanja