Jedna žena je ubijena, a pet osoba je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila oko 14.25 u beogradskom naselju Višnjička banja.
Domaći mediji prenose i da žena koja je stradala u pucnjavi nije bila meta napada.
Klinički centar Srbije saopštio je da je jedna osoba u teškom stanju prebačena u operacionu salu, objavio je RTS.
šta se dešavalo na Slanačkom putu?
U beogradskom naselju Višnjička banja, došlo je do pucnjave u lokalu na Slanačkom putu.
Nepoznati napadači upali su u objekat i otvorili vatru, i tom prilikom jedna žena je ubijena na licu mesta, a ranjeno je pet osoba.
Reporterka N1 u Višnjičkoj banji javila je o svedočenjima meštana da jedan kombi došao Slanačkim putem do lokalnog bara i pucao po okupljenima.
meštani se žalili na navijače
Kako su meštani rekli reporterki N1, kafić u kome se desio napad je poznat po tome što se u njemu okupljaju i navijači, a u njemu se nalazi i prostor predviđen za decu.
Nije poznato da li je u trenutku pucnjave bilo dece, ali meštani i očevici su rekli da se u trenutku pucnjave na samoj autobuskoj stanici ispod paba nalazio veliki broj dece, koja su se veoma uplašila i razbežala i dodali su da se dosta dugo čekao dolazak hitne pomoći.
Stanovnici su skrenuli pažnju da su poslednjih meseci imali veoma velike probleme sa navijačkim grupama, što su prijavljivali policiji, a reagovali su i policija i tužilaštvo, kada su mediji skretali pažnju na to.
Pet povređenih u urgentnom centru
Dva vozila Hitne pomoći odvezla su ranjene.
Klinički centar Srbije je saopštio da je u Urgentni centar primljeno petoro povređenih u pucnjavi u Višnjičkoj banji.
„Jedno lice je sa težim povredama odmah upućeno u operacionu salu pod merama reanimacije, dok su ostala lica trenutno u reanimaciji, i radi se dijagnostika i zbrinjavanje povreda“, saopšteno je iz KCS.
Post Views: 430