Crvena zvezda i Pafos su na Marakani odigrali izuzetno uzbudljivu prvu utakmicu plej-ofa za plasman u Ligu šampiona, a konačan rezultat, svakako, nije bio po volji srpskom prvaku pred revanš koji se igra sledeće sedmice. A njegov kapiten, Mirko Ivanić, nije štedeo reči kritike na svoj račun dok je sumirao utiske.

БИО САМ МЕЂУ НАЈГОРИМА НА ТЕРЕНУ! Мирко Иванић о Звезда - Пафос: Имаћемо чему да се надамо само у једном случају...

Foto: Tanjug/Jovana Kulašević

Nakon što je Zvezda izgubila od Pafosa u Beogradu, on je ovako započeo analizu

– Definitivno ne mogu da kažem da su bili bolji, ali čim su pobedili, zaslužili su. U prvom minutu smo primili gol i nismo uspeli da se vratimo. Nismo odigrali dobar meč, a ja prvi… Bio sam među najgorima na terenu. Ako planiramo da prođemo dalje, moram da krenem od sebe, moramo da se popravimo. Samo tako imamo čemu da se nadamo. Ovo je bila loša utakmica, pre svega s moje strane, a onda i od ostatka ekipe – istakao je Ivanić za TV Arena sport.

Bonus video: TUČA NAVIJAČA NA EURO 2024: Albanci napali srpske navijače, ali kada se čulo „Juriš!“ – nisu se dobro proveli

Preporučujemo

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Originalni tekst