Sandra Karić podelila je fotografiju na kojoj se ljubi sa svojom devojkom.
Sandra Karić, manekenka koja je radila za prestižne modne brendove poput Gučija, često na svom Instagram nalogu, koji prati više od 500.000 ljudi, deli zajedničke fotografije sa svojom partnerkom Larom, koja je takođe uspešna manekenka.
One su sada objavile fotografiju iz Majorke na kojoj se strasno ljube, što je mnoge iznenadilo.

Foto: printscreen/Instagram/karicsandra
Strast prema modi prati i zajednička strast za putovanjima, pa su zajedno posetile Englesku, Španiju, Holandiju, Njujork i mnoge druge destinacije.
O detaljima svoje veze govorile su i javno, bez zadrške.
– Bile smo prijatelji na Instagramu. Ona nikada ne bi izašla sa mnom. Nakon dve godine, konačno je bila ispred mene i tada sam rekla sebi: „Biće moja, ovoga puta“ – govorila je Sandra za medije.
Sport
Pešić već zna spisak za Evrobasket – Da li je ovo 12 putnika za Rigu?
Trenutno se na spisku „orlova“ nalazi 17 igrača, ali se sledećih 12 nameće kao sigurni učesnici Evrobasketa: Vasilije Micić, Aleksa Avramović, Stefan Jović, Bogdan Bogdanović, Marko Gudurić, Vanja Marinković, Nikola Jović, Ognjen Dobrić, Filip Petrušev, Tristan Vukčević, Nikola Jokić i Nikola Milutinov.