Član tima „Zvezda Granda“ Mikica Gačić je za Informer rekao da bi voleo da Jelena Karleuša zajedno sa Cecom Ražnatović bude u žiriju, jer zna da bi to donelo odličnu gledanost.
Poslednjih dana se u javnosti mnogo spekuliše da sledeće sezone „Zvezda Granda“ uopšte neće biti, a prijatelj pokojnog Saše Popovića i član tima pomenutog takmičenja, harmonikaš, Mikica Gačić je za Informer to demantovao.
Foto: ATAIMAGES
Kako nam je rekao audicije su uveliko gotove, a sa samim projektom je sve u najboljem redu.
– Nije istina da se ukidaju „Zvezde Granda“. Sve je u najboljem redu. Uskoro ćemo vam saopštiti sve detalje – rekao je Mikica, pa otkrio da žiri za sada ostaje isti.

Foto: Printscreen/Youtube/Zvezde Granda Specijal
Na mrežama se pokrenula tema da bi bilo odlično da Jelena Karleuša i Svetlana Ceca Ražnatović budu zajedno članice žirija „Zvezda Granda“, a Gačić nam je rekao da se i on slaže sa tim, jer zna da bi to donelo odličnu gledanost.
– Ja samo znam da je to za šou i za gledanost dobitna kombinacija. Nismo još na tu temu razgovarali, ali bi bilo dobro da budu zajedno u žiriju. Za šou i za gledanost bi bilo dobro, da l’ možemo to da očekujemo ništa ne znamo dok ne obavimo razgovore. Čelnici će ipak na kraju to odlučiti – rekao je harmonikaš za Informer.