NOVI Pazar će predstavljati Srbiju u Ligi konferencijam, stigla je i zvanična potvrda iz Niona, središta UEFA.

ОГЛАСИО СЕ ОТАЦ АДЕМА ЉАЈИЋА! Ево да ли ће прослављени фудбалер каријеру наставити у Партизану

Foto: Nebojsa Parausic

A ono što je dodatno razgalilo srca Pazaraca je i činjenica da će Adem Ljajić predvoditi tim u evropskim mečevima.

Naime, mesecima se priča o njegovom povratku u Partizan. I načinu u i trenutku u kom bi to moglo da se desi. Postoji priča da bi Adem mogao u Humsku kad Pazarci završe evropsku odiseju. Međutim, ima Ljajić još neke ponude na stolu, što je u razgovoru za „Maksbetsport“ otkrio njegov otac Sahmir Ljajić.

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

– Verujte mi, fokus je sada samo na Novi Pazar i na kvalifikacije za Ligu konferencija. Pa to je bio naš san. Samo smo tome posvećeni trenutno i okupljanju ekipe. Nikakve ponude ne razmatramo u ovom trenutku, a bilo ih je i iz inostranstva. Adem je fokusiran samo na Novi Pazar – poručio je Ljajić senior za „Maksbetsport“ i razrešio dilemu kada je u pitanju budućnost njegovog sina. 

Preporučujemo

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

EVROPA DOMINIRA: Fudbal koji se igra na Starom kontinentu je vanzemaljski za ostatak sveta

NAJNOVIJE NAREĐENJE VLADIMIRA PUTINA: Ovo niko nije očekivao!

NAJNOVIJE NAREĐENjE VLADIMIRA PUTINA: Ovo niko nije očekivao!

RAT u Ukrajini, odnosno „specijalna vojna operacija“ kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na tu temu – stižu direktno iz Kremlja. Vladimir Putin, predsednik Rusije, za to je „kriv“.

16. 06. 2025. u 20:56

PLANIRAM SVOJU SAHRANU Voditeljka o teškoj bolesti

„PLANIRAM SVOJU SAHRANU“ Voditeljka o teškoj bolesti

ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.

15. 06. 2025. u 21:19

Originalni tekst