Poljska teniserka Iga Švjontek u četvrtom kolu Indijan Velsa, ponovo je dozvolila samo dva gema protivnici, ovog puta je to bila Karolina Muhova. Rezultat je bio 2:0, po setovima 6:1, 6:1.

ДЕМОНСТРАЦИЈА СИЛЕ: Пољска тенисерка противници дозволила само два гема

FOTO: Tanjug/AP

Bio je ovo treći meč u nizu da Iga gubi samo dva gema. Prvo je to učinila protiv Karolin Garsije (6:2, 6:0), onda i protiv Dajane Jastremske (6:0, 6:2). Muhova se, za razliku od prethodne dve protivnice bar upisala u oba seta.

Bilo je jasno od početka da će ovo biti jednosmerna ulica. Švjontek je brzo povela 4:0 i lako osvojila prvi set. Bila je na visini, a Muhova nije imala odgovor na brzinu i preciznost udaraca Švjontek.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
–> BONUS KAKAV STE ŽELELI —

Drugi set bio je praktično preslikan, vremenski identičan. Posle 29 minuta ponovo je Iga osvojila set i tako došla do četvrtfinala Indijan Velsa.

U borbi za polufinale protivnica će joj biti Ćinven Dženg ili Marta Kostjuk.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
–> BONUS KAKAV STE ŽELELI —

BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara

Preporučujemo

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Originalni tekst