Srpski fudbaler Lazar Samadržić doneo je golom u 90. minutu bod Atalanti na gostovanju u Bolonji (1:1) u meču šestog kola Serije A.

СРБИН ПОСТИГАО ПРВИ ГОЛ ЗА НОВИ ТИМ: Лазар Самарџић сјајним поготком украо победу Болоњи (ВИДЕО)

Santijago Kastro je u 46. minutu doveo domaćina u vuđstvo, ali je Bolonja u 52. minutu ostala sa desetoricom pošto je Džon Lukumi dobio direktan crveni karton.

Rezervista Alatante Samardžić, koji je u igru ušao u finišu prvog poluvremena, dao je u 90. minutu gol za konačan rezultat.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
–> BONUS KAKAV STE ŽELELI —

Reprezentativac Srbije je prelepim udarcem sa oko 20 metara matirao golmana Bolonje Lukaša Skorupskog.

Atalanta i Bolonja sad zauzimaju deveto i deseto mesto sa po sedam bodova.

BONUS VIDEO: Ovako se u Madridu slavila 15. titula u Ligi šampiona