Vaterpolo reprezentacija Srbije igra meč drugog kola grupne faze protiv selekcije Australije, a prenos uživo možete pratiti na portalu „Novosti“.

АУСТРАЛИЈА - СРБИЈА: Невероватно?! Овакав меч нико није очекивао!

Treća četvrtina:

18′ – Pogodak Australije iz peterca! Crno se piše Srbiji protiv jednog od najvećeg autsajdera u grupi.

*3000 NA RAČUNU U ROKU OD 24H*
–>KLIKNI OVDE–

16′ – Počela je treća četvrtina! Nema golova, ponovo loše počinje Srbija!

Druga četvrtina:

16′ – Kraj druge četvrtine! Jako loša igra „delfina“ u ove dve deonice!

16′ – Napokon pogodak! Dušan Mandić je strelac!

15′ – Debakl u prvom poluvremenu Srbije. Australija vodi sa velikih 5:0

14′ – Još jedan napad nije iskorišćen. Daleko su „delfini“ od gola. Ponov Australija uzvraća. Prednost „kengura“ je ogromna.

13′ – Australija već vodi sa 3:0.

12′ – Ponovo pogodak za Australiju. Loše ide izabranicima Uroša Stevanovića, još uvek su bez gola i imaju ozbiljnih problema u ovom meču.

11′ – I dalje se muče „delfini“ u napadu. Ni sa igračem više ne uspevaju da postignu pogodak.

9′ – Počela je druga četvrtina! I to kako, odmah je isključen australijski igrač zbog grube igre.

Prva četvrtina:

8′ – Kraj prve četvrtine! Vodi Australija 1:0.

7′ – Ponovo Porter brani i ponovo nisu uspeli „Delfini“ da daju gol.

6′ – Nema promene rezultata. Vrlo gruba igra „kengura“ ali sudije se nisu oglasile.

4′ – Još nema gola za Srbiju, dva promašaja. Ostaje vođstvo Australije.

3′ – Australija dolazi do vođstva preko Pavilarda.

1′ – Počeo je meč! Australija je imala prvi napad, ali ga nije iskoristila.

Uoči meča:

Nakon neočekivano teške pobede nad selekcijom Japana, Srbiju u drugom kolu očekuje još jedan neugodan protivnik, Australije. „Kenguri“ su već godinama ekipa koja je itekako umela da namuči „Delfine“. Pobeda je imperativ u ovom meču za selekciju Srbije koju od sledećeg kola očekuju znatno teži rivali u grupi.

BONUS VIDEO: GUŽVE NA ROLAN GAROSU: Svi jure da vide Novaka Đokovića